Menu Zamknij
Systemy Alarmowe Alarm Manipulator Klawiatura SSWiN Napad Alarmy

System alarmowy zwane również SSWiN (system sygnalizacji włamania i napadu),
a potoczniej alarm, jest urządzeniem zapewniającym co najmniej podstawowe bezpieczeństwo naszego mienia. Instalacja powinna zostać przemyślana na etapie projektu i dobrana w zależności od potrzeb Klienta. Jednak bardzo często, zdarza się, że chcemy zamontować system alarmowy, kiedy nie mamy ułożonej instalacji. Istnieje wtedy możliwość ułożenia koryt maskujących przewody instalacyjne lub użycie systemu bezprzewodowego. Systemy przewodowe, jak również bezprzewodowe wymagają regularnych konserwacji. Sprawdza się czy nie doszło w miedzy czasie do uszkodzeń mechanicznych systemu, czy awaryjne zasilanie jest w stanie pracować efektywnie i czy żadne czynniki zewnętrze nie zakłócają pracy systemu i urządzeń.


System alarmowy ( SSWiN ) w podstawowej konfiguracji:
– Centrali Alarmowej
– Manipulatora
– Czujek PIR ( ruchu )
– Sygnalizatora zewnętrznego


System alarmowy ( SSWiN ) można rozbudować o kontaktrony, bardziej zaawansowane czujki np: mikrofalowe, dualne, wibracyjne, stłuczeniowe, przeciwpożarowe, zalania. Rozbudować można również o przycisk lub pilot napadowy, dodatkowe sygnalizatory lub dla zabezpieczenia terenu zewnętrznego barier podczerwieni

Istnieje bardzo dużo możliwości konfiguracji systemu alarmowego. Więc jako firma instalatorska wychodzimy na przeciw klientom proponując bezpłatne rozpoznanie i wycenę.

Zapraszamy do kontaktu.